Basic Triple Room

Basic Triple Room

Start from €50/night

Your Reservation

Dhome Basic Triple Room 70 euro Ne keto cmime perfshihet dhe mengjesi Opsionet qe ofrojne dhomat Televisor Dysheke cilesor Minibar ne dhome Kondicioner Tualet Bide  Tharese flokesh Ngrohje qendrore, Radiatore telefon ne dhome sherbim 24 ore,

Free Wifi

Television