Bar & Restorant

Te hash eshte kenaqesi! Shijoni nje dreke te lehte ose kokteila te mrekullueshem sherbyer ne bar Veri, apo provoni menune e re te restorant Veri ne te cilen do gjeni pershtatjen e cdo shijeje deri ne ate me te rafinuaren. Kombinoni pjatat tuaja duke porositur nga menuja e shumellojshme e vererave te botes. Nese keni kuriozitet te provoni delikatesat dhe vecantite ne arome dhe shije te ketyre vererave ju keni mundesine te porosisni gota nga shishe vererash te ndryshme brenda se njejtes nate, keshtu ju mund te shijoni vererat Franceze, Spanjolle, Argjentinase, Australiane, Kaliforniane, Gjermane, Kiliane, Italiane dhe shume te tjera.

Mëngjesi

Shërbim të hënën deri të dielën deri në orën 7:00 deri në orën 9:00

SOUP OF THE DAY

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry

$4.75

Dreka

Shërbim të hënën deri të dielën deri nga ora 11:00 deri në orën 16:00

Darka

Shërbim të hënën deri të dielën nga ora 16:00 deri në orën 00:00

0 0

Pijet

All time

No item found