REZERVO QËNDRIMIN

Dhomat dhe suitat

Budget Single Room

Budget Single Room Studio 35 euro Ne keto cmime perfshihet dhe mengjesi Opsionet qe ofrojne dhomat Televisor Dysheke cilesor Minibar ne dhome Kondicioner Tualet Bide  Tharese flokesh Ngrohje qendrore, Radiatore telefon ne dhome sherbim 24 ore,

Starting €35/day VIEW DETAILS

Basic Triple Room

Dhome Basic Triple Room 70 euro Ne keto cmime perfshihet dhe mengjesi Opsionet qe ofrojne dhomat Televisor Dysheke cilesor Minibar ne dhome Kondicioner Tualet Bide  Tharese flokesh Ngrohje qendrore, Radiatore telefon ne dhome sherbim 24 ore,

Starting €50/day VIEW DETAILS

Budget Twin Room

Dhome standarte Budget Twin Room 40euro Ne keto cmime perfshihet dhe mengjesi Opsionet qe ofrojne dhomat Televisor Dysheke cilesor Minibar ne dhome Kondicioner Tualet Bid  Tharese flokesh Ngrohje qendrore, Radiatore telefon ne dhome sherbim 24 ore

Starting €40/day VIEW DETAILS

Budget Double Room

Dhome standarte Budget Double Room 40 euro. Ne keto cmime perfshihet dhe mengjesi Opsionet qe ofrojne dhomat Televisor Dysheke cilesor Minibar ne dhome Kondicioner Tualet Bide  Tharese flokesh Ngrohje qendrore, Radiatore telefon ne dhome sherbim 24 ore

Starting €40/day VIEW DETAILS

Deluxe Family Room

Dhome Deluxe Family Studio 50 euro. Ne keto cmime perfshihet dhe mengjesi Opsionet qe ofrojne dhomat Televisor Dysheke cilesor Minibar ne dhome Kondicioner Tualet Bide  Tharese flokesh Ngrohje qendrore, Radiatore telefon ne dhome sherbim 24 ore

Starting €50/day VIEW DETAILS

Deluxe Double Studio

Dhome Deluxe Double Studio 70 euro Ne keto cmime perfshihet dhe mengjesi Opsionet qe ofrojne dhomat Televisor Dysheke cilesor Minibar ne dhome Kondicioner Tualet Bide  Tharese flokesh Ngrohje qendrore, Radiatore telefon ne dhome sherbim 24 ore,

Starting €70/day VIEW DETAILS

Rreth nesh

Vendi kryesor i takimeve në Dibër

Hotel luksoz me katër yje që karakterizon traditën, prestigjin dhe mikpritjen në një atmosferë paqësore. Hoteli është i pozicionuar në menyre ideale vetëm pak distanca në këmbë nga Bulevardi Elez Isufi, dhe nga vecantitë tërheqese kulturore e turistike. Ne ofrojmë një mishele unike të mikpritjes shqipëtare dhe  te sherbimit miqësor që e bën hotelin një zgjedhje frymëzuese për biznesin  apo për kohën e lirë. Tiparët e akomodimit  tejet  të rëhatshme dhe me hapesirë percjellin një panoramë kontemporane e të lehtësueshme të Peshkopisë.Hotel Veri është përcaktuar si një nga hotelet me kualitet më të mirë në qytetin e Peshkopisë dhe ka dhoma (salla) konferencash, lokal dasmashrestorant, dhe akomodim luksoz.Hotel Veri ka 50 dhoma dhe ambjente profesionale për konferenca. Eshtë vendodhja ideale dhe hoteli me cmimet më të mira për bizneseapo për aktivitete shplodhëse në Peshkopi. Atmosferë e rehatshme dhe relaksuese, cmime konkuruese, gjithashtu edhe staf miqësor dhei kualifikuar që do ta bëjnë qendrimin tuaj akoma dhe me shumë mbreselënës.

Sherbimet e Hotelit

  • Free Wi-Fi access

  • Bar & restaurant

  • Salle Konferencash

  • Ambient Dasmash

  • Parking Privat

  • Dhoma Luksoze

Sho Tsubakiyama's avatar

A great place to drink a coffee! A beautiful view of the city and delicious food as well.

Sho Tsubakiyama
Natasa Dokovska's avatar

Very testy food, kindly and profesional staff...I will go again

Natasa Dokovska
Corbin Kappler's avatar

Recently renovated public spaces include a beautiful lobby area and restaurant. The food is good and the view is great.

Corbin Kappler

DASMA & EVENTE

Festimi juaj, dasma në Hotelveri

Hotelveri

Oazi i Dasmës Tuaj

Hotelveri bën diferencën dhe dasma juaj e ëndrrave mund të bëhet realitet me ne.
Ju mirëpresim Ju dhe të ftuarit tuaj në ditën e dasmës suaj!

Ne e dimë rëndësinë e dasmës suaj, ngjarjen që ndodh një herë në jetë dhe domethënien e saj për çdo çift. Na lini ne t’ju ndihmojmë në këtë ditë të veçantë…

Vendi kryesor i takimeve në Peshkopi

NE DO TË BASHKËPUNOJMË ME JU PËR TË PLANIFIKUAR NJË TAKIM OSE EVENIMENT TË SHKËLQYER
Hapësirat tona për takime përfshijnë një sallë spektakolare balloje dhe 4 salla mbledhjesh, të cilat mund të akomodojnë nga 10 deri në 500 të ftuar.

Galeria